تبلیغات
هواداران راهیان کرمانشاه - مطالب مرداد 1393
 
هواداران راهیان کرمانشاه
شیرین فراز سابق
 
 

ادامه اردوی تست گیری باشگاه راهیان کرمانشاه در تهران

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ، ورزشی راهیان کرمانشاه " اردوی تست گیری این باشگاه که از هفته گذشته و برای شناسایی بازیکنان جوان و مستعد سراسر کشور در تهران بر پا شده است در هفته آینده نیز ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش باشگاه راهیان کرمانشاه قصد دارد به مانند سال های گذشته تعدادی بازیکن جوان را برای حضور در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور به خدمت بگیرد و در کنار بازیکنان فصل گذشته خود و همچنین اضافه نمودن چند بازیکن مطرح ، تیمی مدعی صعود به لیگ برتر برای فصل آتی رقابت ها دسته اول فوتبال باشگاه های کشور آماده کند .

بنا بر اعلام کادر فنی پس از پایان اردوی تست گیری در تهران ، در هفته آینده نیز از بازیکنان جوان و مستعد استان در شهر کرمانشاه تست فنی به عمل خواهد آمد تا انشاءالله بازیکنان مستعدی نیز از استان کرمانشاه به تیم اضافه شوند.

 گزارش تصویری اردوی تست گیری در تهران :

 

نوع مطلب :
برچسب ها : هواداران راهیان کرمانشاه، راهیان، راهیان کرمانشاه، کرمانشاه، فوتبال کرمانشاه، شیرین فراز، شیرین فراز کرمانشاه،
لینک های مرتبط :فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از پنجشنبه 9 مرداد ماه 1393 کلید خورد .

بر اساس گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ، ورزشی راهیان کرمانشاه " این رقابت ها با 3 بازی در روز پنجشنبه آغاز و در روز جمعه با 5 مسابقه ادامه پیدا کرد که شاید مهمترین دیدار برای کرمانشاهیان مسابقه بین تیم های صبای قم و ذوب آهن اصفهان بود ، جایی که آمبونو آچیله مهاجم خوش تکنیک و کامرونی چند فصل اخیر راهیان کرمانشاه برای اولین بار در لیگ برتر ایران و با پیراهن صبای قم به میدان می رفت.

آچیله در این دیدار توسط مرفاوی سرمربی تیم صبا به عنوان یار جانشین وارد زمین شد و توانست در دقایق پایانی بازی با یک ضربه سر تساوی خانگی صبا مقابل ذوب آهن را با یک پیروزی دلچسب عوض کند.

آمبونو آچیله یکی دیگر از بازیکنان چند سال اخیر راهیان (شیرین فراز) است که در این باشگاه کرمانشاهی نامی برای خود دست و پا کرد و به سطح اول فوتبال ایران رسید .

در سال های اخیر بازیکنانی نظیر : علی جراح کار ، حامد زمانی ، دیوید ویکروم و ... از تیم راهیان (شیرین فراز) به فوتبال ایران معرفی شده و در تیم های خود خوش درخشیدند که این موضوع نشان از نقش این باشگاه کرمانشاهی در فوتبال کشور دارد.

باشگاه راهیان کرمانشاه بسیار امیدوار است تا با کمک مسئولین و حمایت های همیشگی هواداران در فصل جدید ، خود را از هفته اول به عنوان مدعی صعود به لیگ برتر معرفی نماید و سال های آینده خود باشگاه از دست رنج هایش بهره بگیرد.

سفیر دیگری از راهیان کرمانشاه در لیگ برتر درخشید

نوع مطلب :
برچسب ها : آچیله، آمبونو آچیله، راهیان کرمانشاه، شیرین فراز کرمانشاه، کرمانشاه، صبای قم، هواداران راهیان کرمانشاه،
لینک های مرتبط :


به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی بعثت کرمانشاه"
امروز در جلسه ای که با حضور افشین حسنی (مدیرعامل ) ، ایزد سیف الله پور(قائم مقام ) و فرشید استحقاری در هتل پارسیان انجام شد ؛ در پایان این جلسه افشین حسنی مدیرعامل باشگاه طی حکمی فرشید استحقاری مدیر فنی تیم در سال گذشته را بعنوان سرمربی تیم بزرگسالان باشگاه درلیگ 2 فوتبال کشور در سال 93 انتخاب کرد .

در بخشی از این حکم از وی خواسته شده با رعایت اصول و خط مشی باشگاه مبنی بر استفاده از بازیکنان بومی در تمامی رده ها ، زمینه را برای حضور بازیکنان کرمانشاهی درتیم به نحو احسن مهیا کند و تیم خوب ومنسجمی را برای حضور مقتدرانه درلیگ 2 و صعود به لیگ یک فوتبال کشور آماده نماید .

در این جلسه ازسیف الله پور قائم مقام باشگاه خواسته شده تمامی امکانات را برای حضوری شایسته و مدنظر سرمربی مهیا کند.


نوع مطلب :
برچسب ها : فرشید استحقاری، بعثت، بعثت کرمانشاه، کرمانشاه، فوتبال کرمانشاه، هواداران فوتبال کرمانشاه، هواداران بعثت کرمانشاه،
لینک های مرتبط :


سه شنبه 7 مرداد 1393 :: نویسنده : امیر و محمدسعید
سایت هواداران راهیان کرمانشاه عید سعید فطر را به نمام مسلمین جهان تبریک میگوید

نوع مطلب :
برچسب ها : راهیان کرمانشاه، کرمانشاه، شیرین فراز کرمانشاه، فوتبال کرمانشاه، عید سعید فطر، راهیان، شیرین فراز،
لینک های مرتبط :


کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی راهیان کرمانشاه، صعود به مسابقات لیگ برتر فوتبال را مستلزم حمایت همه جانبه مسوولین عنوان کرد و گفت: با دست خالی نمی توان انتظار معجزه و موفقیت را داشت.ˈ

سلمان کریمیˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از انتظاراتش برای کمک به تنها نماینده استان در مسابقات لیگ دسته یک گفت و اینکه چقدر دوست دارد تا استان پهناور کرمانشاه که مردمانش در هشت سال دفاع مقدس حماسه و ایثار آفریدند را در لیگ برتر صاحب تیم کند.

وی در این گفت و گو از برخی مسوولان استان کرمانشاه به دلیل کمک نکردن به تیم فوتبال راهیان کرمانشاه گلایه داشت

و استان همدان را مثال زد که چگونه مسوولینش به نماینده استانشان در لیگ یک کمک کرده و قصد دارند تا به هر طریق ممکن سال آینده را در لیگ برتر تیم داری کنند.*** تمرینات راهیان برای حضور در لیگ آزادگان آغاز شده استمدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه در این گفت و گو از آغاز تمرینات آماده سازی این تیم برای شرکت در فصل جاری لیگ آزادگان خبر داد و گفت: در این مدت حتی یک دیدار دوستانه با نفت تهران یکی از تیم های لیگ برتری نیز انجام دادیم.

کریمی با بیان اینکه در نظر دارد 65 درصد ترکیب فصل گذشته خود را حفظ کند، یادآور شد: هنوز بازیکن خاصی را جذب نکرده ایم اما از آنجایی که جذب بازیکن خارجی در لیگ یک ممنوع شده قصد داریم تا بازیکنان بومی بیشتری را نسبت به سال های گذشته در اختیار بگیریم.

وی ادامه داد: از آنجایی که در سال های گذشته همواره در خط حمله و گلزنی مشکل داشتیم درصدد جذب یکی دو مهاجم برای فصل جاری هستیم تا بتوانیم ضعف سال های گذشته خود را مرتفع و شرایط بهتری برای تیم خود ایجاد کنیم هرچند مشکل گلزنی در کل فوتبال ایران وجود دارد و تنها مختص به راهیان نیست.

کریمی همچنین با بیان اینکه قصد دارد هدایت باشگاه را در فصل جاری لیگ آزادگان به ˈ ادموند یونانپوریانˈ سرمربی فصل گذشته تیم بسپارد، گفت: وی فعلا به عنوان سرمربی در تیم فعالیت می کند و سال گذشته هم تا اواسط نیم فصل دوم با توجه به بضاعت هایی که داشتیم بد کار نکرد و توانست نتایج خوبی کسب کند.*** عده ای در استان از کمک مالی به راهیان جلوگیری می کنندکریمی در ادامه و با بیان اینکه موفقیت در لیگ یک و صعود به لیگ برتر مستلزم حمایت همه جانبه مسوولین چه از نظر معنوی و چه از نظر مادی است، خاطرنشان کرد: متاسفانه عده ای از مسوولین استان از ارائه کمک های مالی به راهیان جلوگیری می کنند.

وی خاطرنشان کرد: از دفتر رییس جمهوری به استانداری نامه نوشته شده تا از منابع مالی مختلفی که در اختیار دارد به باشگاه راهیان کرمانشاه کمک شود اما برخی از مسوولان مانع این کار می شوند.

مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه یادآور شد: میرزایی معاون برنامه ریزی استانداری تاکنون تلاش های زیادی برای کمک به این باشگاه انجام داده اما همان دست های پشت پرده اجازه هیچ گونه کمکی به راهیان را نمی دهند.

کریمی گفت: بارها با مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز دیدار و حتی با حضور در مجلس از آن ها تقاضای کمک کرده ام اما متاسفانه تاکنون وعده های آن ها نیز عملی نشده و در حد حرف و شعار باقی مانده است.*** قبل از اتمام فصل نقل و انتقالات باید به راهیان کمک شودمدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه با بیان اینکه اگر قرار است کمکی به این تیم شود، الان وقت این کار است، افزود: تا قبل از پایان فصل نقل و انتقالات باید این کمک ها صورت بگیرد که بتوانیم چندین بازیکن خوب و ممتاز جذب باشگاه کنیم.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم با کمک مسوولین بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کنیم می توانیم به موفقیت در لیگ آزادگان بسیار خوشبین باشیم و تیم خود را برای لیگ برتری شدن ببندیم، در غیر اینصورت مجبور به خرید بازیکنان جوان و کم تجربه هستیم که آن هم ممکن است مانند سال های گذشته در اواخر فصل کم آورده و از کورس صعود باز بمانند.*** کمک 20 میلیارد ریالی استانداری همدان به پاس را می توان در کرمانشاه نیز شاهد باشیمکریمی در ادامه، به حمایت های مسوولین استان همدان به پاس تنها نماینده این استان در مسابقات لیگ یک اشاره کرد و گفت: به تازگی از سوی استانداری همدان 20 میلیارد ریال به تیم پاس کمک شده تا این تیم بتواند هرچه بهتر خود را برای فصل جاری لیگ آزادگان آماده کند.

وی خاطرنشان کرد: مسوولین استان کرمانشاه نیز می توانند مانند استان همسایه ما را یاری دهند، تا با فراغ بال و اطمینان خاطر خود را برای فصل جاری لیگ دسته یک که سخت تر از سال گذشته نیز هست، آماده کنیم.

مدیرعامل راهیان کرمانشاه یادآور شد: از آن جایی که قرار است مسابقات لیگ آزادگان تا دو سال آینده در یک گروه برگزار شود، هرساله از تعداد این تیم ها کاسته می شود و به همین دلیل امسال از هرگروه که 12 تیم در آن حضور دارند، چهار تیم به لیگ دو سقوط می کنند.

کریمی افزود: همین مسئله نیز کار ما را هر سال سخت تر می کند و اگر کمک و حمایت مسوولین استان نباشد نمی توان انتظاری برای موفقیت و تیمداری در بالاترین سطح فوتبال کشور را داشت.

وی افزود: هفت سال است که تیم راهیان در لیگ یک حضور دارد و فکر می کنم زمان آن فرا رسیده تا با حمایت های همه جانبه مسوولین طلسم حضور نیافتن در لیگ برتر شکسته شود و در پایان فصل جاری جشن صعود به این مسابقات با حضور همه هواداران برپا شود.*** کم تجربگی مانع از صعود راهیان به لیگ برتر در دو فصل اخیر شدمدیرعامل راهیان کرمانشاه همچنین به اتفاقات دو فصل اخیر باشگاه راهیان اشاره کرد و کم تجربگی بازیکنانش را مهمترین عامل عدم صعود این تیم به مسابقات لیگ برتر فوتبال عنوان کرد.

وی افزود: تیم ما در دو فصل گذشته همواره تا اواسط نیم فصل دوم جزو مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر به شمار می رفت اما متاسفانه در چهار پنج هفته آخر به دلیل کم تجربگی بازیکنان نتیجه را به حریفان واگذار می کرد و نمی توانست نتایج خوب هفته های گذشته اش را تکرار کند، این در حالیست اگر پول خرید چند بازیکن خوب و باتجربه را داشتیم، شرایط بسیار فرق می کرد.*** صدا و سیمای کرمانشاه مغرضانه با راهیان برخورد می کندکریمی در ادامه از برخورد مغرضانه مسوولین صدا وسیمای کرمانشاه نیز انتقاد کرد و گفت: متاسفانه مسوولان رسانه ملی به خواست مردم استان کرمانشاه در پخش مستقیم بازی های راهیان در لیگ یک فصل گذشته توجه نکرده و حتی از پخش ضبط شده بازی نیز خودداری کردند.

وی یادآور شد: مسوولین شبکه زاگرس در حالی برخورد مغرضانه ای با تیم راهیان داشتند و از پخش بازی های این تیم خودداری کردند که اکثر بازی های نماینده کرمانشاه در لیگ سه را به تصویر کشیدند.*** از صعود بعثت کرمانشاه به لیگ دو خوشحال شدممدیرعامل راهیان کرمانشاه همچنین از صعود تیم فوتبال بعثت کرمانشاه به مسابقات لیگ دسته دو فوتبال کشور ابراز خوشحالی کرد و با تبریک این موفقیت به مدیران و بازیکنان این باشگاه گفت: برخلاف برخی اظهارنظرها که گفته می شد از صعود این تیم ناراحت و آن را به چشم یک رقیب نگاه می کنم، اصلا اینگونه نبوده و نیست و من هم به عنوان یک کرمانشاهی از موفقیت بعثت خوشحال شدم.

کریمی در پایان گفت: امیدوارم این تیم بتواند در مسابقات لیگ دو نیز درخشان ظاهر شده و بتواند با کسب نتایج مناسب در مسابقات فصل آینده لیگ دسته اول حضور یابد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه ، مدیرعامل راهیان در این مصاحبه به شدت از یکی از معاونین استاندار وچند مدیرکل استانداری که بانی تمامی مشکلات در ورزش بخصوص باشگاه راهیان شده اند انتقاد کرد . ضمناً به زودی بخشی از کارشکنی آقایان از طریق سایت باشگاه به اطلاع هواداران خواهد رسید .
7458/567

 

انتهای پیام /*

مصاحبه مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه باخبرگزاری ایرنا :


نوع مطلب :
برچسب ها : راهیان، راهیان کرمانشاه، کرمانشاه، فوتبال کرمانشاه، شیرین فراز، شیرین فراز کرمانشاه، سلمان کریمی،
لینک های مرتبط :


گزارش "ورزش 3" سلمان کریمی مدیرعامل باشگاه راهیان کرمانشاه با اعلام این مطلب که راهیان تمرینات تست گیری خود را جهت حضور در فصل پیش رو لیگ دسته اول فوتبال کشور از شنبه در تهران آغاز نموده است ، گفت: راهیان هر ساله با بها دادن به بازیکنان جوان و مستعد تیم خود را روانه مسابقات کرده و در چند فصل اخیر همواره جوان ترین تیم لیگ دسته اول فوتبال ایران بوده است.

کریمی در ادامه افزود: باشگاه راهیان در فصل جدید نیز با ادامه همین روند و اضافه نمودن چند بازیکن با تجربه در کنار بازیکنان فصل پیش ، خود را برای حضوری مقتدرانه و انشاء ا... صعود به لیگ برتر آماده می کند.

وی با اشاره به این موضوع ، گفت: راهیان کرمانشاه یک باشگاه خصوصی است که متاسفانه از حمایت مسئولین استانی نیز برخوردار نیست و به تنهایی برای سربلندی ورزش استان کرمانشاه فعالیت می کند و تنها انگیزه ای که ما را رو به جلو می برد عشق به جوانان و نوجوانان کرمانشاه است که با این باشگاه خاطره های بسیاری دارند و به آن عشق می ورزند.

همگان در خاطر دارند در سالی که راهیان ( شیرین فراز) به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کرد چه شور و نشاطی در استان کرمانشاه ایجاد شد، استانی که در سال های دفاع مقدس جانانه در مقابل دشمن ایستاد و از آب و خاک این کشور دفاع کرد اما متاسفانه هم اکنون مسئولینی در این استان حضور دارند که هیچ گونه توجه ای به جوانان و ورزش ندارند و تنها به دنبال مسائل سیاسی هستند و با ایجاد تنش در استان آرامش را از مردم گرفته اند . کرمانشاه در این برهه نیاز به آرامش و کار دارد . نیاز دارد که شور و نشاط در آن حکم فرما شود ، نه اینکه عده ای بی تدبیر تنش را در آن زیاد کنند.

مدیرعامل راهیان در ادامه خاطر نشان کرد: راهیان کرمانشاه به عشق مردم و علی رغم همه ناملایمتی ها با قدرت و به اتکاء هواداران به کار خود ادامه خواهد داد و انشاء ا... در کنار تلاش برای موفقیت در بخش ورزشی و رسیدن به هدف که همان صعود به لیگ برتر است ، توجه ویژه ای به مسائل فرهنگی نیز خواهد داشت.

باشگاه های ما همگی با عنوان باشگاه فرهنگی ، ورزشی فعالیت می نمایند اما متاسفانه مقوله فرهنگ و دغدغه های فرهنگی در آن کمرنگ شده ولی خوشبختانه با حرکتی که چندی پیش به همت تربیت بدنی سازمان بنیاد شهید کشور صورت گرفت و استفاده مناسب از جذابیت ورزش به ویژه فوتبال در راستای پرداختن به مسائل فرهنگی و پاسداشت خون شهداء جرقه هایی در ورزش برای اهمیت به فرهنگ زده شد که باید باشگاه های ما این کار را ادامه دهند و با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهداء و پرداختن به دیگر مسائل فرهنگی ناهنجاری های جامعه را کمتر کنند و ارزش ها را در آن پر رنگ تر نمایند. به همین دلیل باشگاه فرهنگی ، ورزشی راهیان کرمانشاه به عنوان نماینده مردمی که در سال های دفاع مقدس 9800 شهید را تقدیم این انقلاب نمودند سعی دارد در فصل جدید توجه ویژه تری به مقوله های فرهنگی داشته باشد و با استفاده از ابزار های موجود ارزش های جامعه را که بعضاً در دست فراموشی قرار گرفته اند را احیاء کند.

کریمی در پایان از مجموعه سازمان بنیاد شهید کشور و تربیت بدنی آن در راه اندازی جام شهداء تشکر کرد و خواستار توسعه این جام در سال های آتی و دعوت از تیم های بیشتری برای حضور در این مسابقات شد.

گفتنی است راهیان کرمانشاه هم اکنون با برگزاری اردو در تهران در حال تست گیری از بازیکنان مستعد برای حضور در فصل آتی لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور است.

راهیان کرمانشاه نگاهی ویژه به فرهنگ دارد
نوع مطلب :
برچسب ها : راهیان کرمانشاه، راهیان، کرمانشاه، فوتبال کرمانشاه، شیرین فراز، شیرین فراز کرمانشاه،
لینک های مرتبط :


باشگاه راهیان کرمانشاه جهت تکمیل لیست نفرات خود برای حضور در لیگ دسته اول فوتبال کشور از بین بازیکنان واجد شرایط از سراسر کشور در تهران تست فنی به عمل می آورد.
میلاد ربیع زاده مسئول روابط عمومی راهیان در گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه با اعلام این خبر افزود: در راستای تقویت تیم و تکمیل لیست خود برای حضوری مقتدرانه در فصل آتی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور از بین بازیکنان مستعد سراسر کشور در سطح لیگ آزادگان ( دسته اول ، دوم و سوم) با انجام تست فنی در تهران جذب می نماید .

وی در ادامه اظهار کرد: افراد واجد شرایط می توانند از ساعت 8:30 لغایت 16:30 و از طریق شماره های ذیل جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند .
083-38255806
09189193940

( تذکر : جهت تست از بازیکنان هیچ گونه وجهی دریافت نمی شود . )


باشگاه راهیان از بازیکنان واجد شرایط جهت تکمیل لیست خود در فصل آتی تست فنی به عمل می آورد .
نوع مطلب :
برچسب ها : راهیان کرمانشاه، راهیان، شیرین فراز کرمانشاه، کرمانشاه، شیرین فراز، تست گیری، تست گیری راهیان کرمانشاه،
لینک های مرتبط :


جناب آقای میلاد ربیع زاده

سلام علیکم

     نظر به تعهد ، تخصص وتجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیر روابط عمومی واطلاع رسانی باشگاه فرهنگی ، ورزشی راهیان کرمانشاه منصوب می شوید . امید است با عنایت به نقش وجایگاه اطلاع رسانی در معرفی وشناساندن فعالیت های صورت گرفته وارتقاء آن در راستای تعامل هرچه بیشتر با اصحاب رسانه وهواداران کوشا باشید وبا توکل به خداوند متعال ودر سایه عنایات ائمه معصومین (ع) تلاش نمایید .

در پایان از درگاه خداوند متعالی توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجامعه ورزش مسئلت می نمایم .

 

 

                                                           سلمان کریمی                                                          

مدیرعامل باشگاه راهیان

مدیر روابط عمومی واطلاع رسانی باشگاه راهیان منصوب شد
نوع مطلب :
برچسب ها : میلاد ربیع زاده، راهیان کرمانشاه، کرمانشاه، فوتبال کرمانشاه، شیرین فراز کرمانشاه، راهیان، شیرین فراز،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ


شیرین فراز کرمانشاه راهیان کرمانشاه

مدیر وبلاگ : امیر و محمدسعید
مطالب اخیر
نظرسنجی
طرفدار کدام تیم لیگ پرهوادار یک هستید

جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :